UWAGA – Zgłoszenia na VNL !!!

Jest Nam niezmiernie miło powitać Państwa w gronie wolontariuszy Polskiej Siatkówki. – poniżej zamieszczona jest lista osób zakwalifikowanych do udziału w naszej akcji. W dniu dzisiejszym, tym samym, została zamknięta lista na Volleyball Nations League.

Miasta, w których zostanie przeprowadzona Nasza zbiórka pieniędzy to: Kraków w dniach 26,27 maj i Łódź 1,2,3 czerwiec 2018. Ze względu na bardzo małą liczbę osób zgłaszających się na wolontariat w Katowicach, Bydgoszczy i Wałbrzychu, zbiórka nie zostanie przeprowadzona!!!!!!!!

Mamy zatem w sumie pięć dni, podczas których będziemy kwestować na rzecz beneficjentów Fundacji Polska Siatkówka.

Sprawy organizacyjne: podobnie jak w latach ubiegłych, spotykamy się na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, czyli o godzinie 14.00 w dniach meczowych, przed wejściem głównym do hali (Kraków, Tauron Arena ul. Stanisława Lema 7; Łódź, ul. Aleja Bandurskiego 7)

Będą dla Państwa przygotowane identyfikatory i akredytacje, które zostaną rozdane przed wejściem na obiekty. Więcej szczegółów zostanie podane już przed samymi spotkaniami. Na miejscu otrzymacie również pakiet informacji dotyczący zbiórki.

Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o punktualne przybycie na miejsce zbiórki!!!!!!

Osoby, które z przyczyn niezależnych spóźnią się na zbiórkę, proszę o kontakt telefoniczny z organizatorem zbiórki w dniu zbiórki (numer podany w mailu potwierdzającym udział)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za chęć uczestnictwa w naszych projektach

Fundacja Polska Siatkówka

Lista wolontariuszy na Kraków i Łódź


 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *