Nasi wolontariusze na Klubowych Mistrzostwach Świata!

Tuż przed rozpoczęciem drugiej, finałowej części rozgrywek Klubowych Mistrzostw Świata Mężczyzn, które rozegrane zostaną w Krakowie, winni jesteśmy gorące podziękowania wszystkim kibicom, którzy w halach „Okrąglak” w Opolu i w łódzkiej „Atlas Arenie”, dopingowali swoim ulubieńcom podczas rozgrywek grupowych, a w chwilach wolnych od emocji sportowych okazywali przychylność i hojność naszym wolontariuszom.

Przed nami spotkania rundy finałowej w Krakowie – spotkania w wymiarze czysto  sportowym, bo jest to wyjątkowa i niezwykła sposobność zobaczyć „na żywo”, największe gwiazdy światowej siatkówki.., ale jest to też fantastyczna sposobność dla kibiców, by spotkać się na przedświątecznej radosnej celebracji, siatkówki na najwyższym, światowym poziomie.

W tym kontekście, serdeczne podziękowania za fantastyczną postawę sportową i ambicję, należą się siatkarzom ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy – mimo ostatecznego niepowodzenia – zapewnili kibicom mnóstwo emocji i siatkówki na najwyższym poziomie.

Oczywiście, gratulujemy też siatkarzom Skry Bełchatów, którzy swój sportowy kunszt i wartość, będą mieli okazję potwierdzić (oby!) podczas krakowskiej konfrontacji, finałowej czwórki najlepszych klubowych drużyn świata.

Nasza Fundacja składa też gorące podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas, promienny uśmiech i dobrą energię podczas zbiórki.

Dzięki Wam – wolontariuszom, kibicom i siatkarzom –  zbliżające się Święta, dla wielu potrzebujących wsparcia rodzin siatkarskich, staną się radośniejsze i piękniejsze! Serdecznie Dziękujemy!

Wszystkim Wam ślemy gorące, świąteczne uśmiechy!


 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *